top of page

PODZIMNÍ RADOSTIHorké léto je za námi a co nás čeká na podzim? Najdete nás v Praze na mnoha obvyklých akcích nebo v naší dílně. Cyril nejen točí keramiku, ale také staví nový showroom, kde bychom Vám rádi nabízeli keramiku i Cyrilovy sochy v příjemnějším prostředí, než doposud.


Letos pro nás pořadatelé připravili malý oříšek, kdy jsme byli postaveni před těžkou volbu – Hrnčířské trhy v Berouně nebo Dyzajn Market v Praze, obě akce se konají ve stejném termínu. Nakonec jsme se rozhodli pro Prahu a tak nás o druhém zářijovém víkendu najdete na Dyzajn Marketu Babí léto na pražském Výstavišti Holešovice, oba dny od 10 do 18 hodin. V Berouně se snad opět objevíme příští jaro.


sobota 1.10. trh Náplavka Praha

Dále budete mít možnost zakoupit naši keramiku na trhu na náplavce pod Rašínovým nábřežím, v sobotu 1.10.2022 od 8 do 14 hodin.


Stále také platí možnost nákupu v našem ateliéru v Praze-Písnici, kam můžete přijet v čase dle předchozí dohody, klidně večer po práci nebo o víkendu. Neváhejte zavolat nebo napsat a domluvíme se, kdy se Vám návštěva hodí.


A naplánované jsou i další podzimní prodejní akce, a to:


sobota 12.11. trh Náplavka Praha

sobota 26.11. trh Náplavka PrahaComments


bottom of page