top of page
INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

Milí zákazníci, velice nás těší Váš zájem o tyto stránky. Najdete zde i možnost zakoupení užitné keramiky a uměleckých děl vytvořených Cyrilem Hančlem. Protože se nejedná o běžné spotřební zboží, ale o předměty umělecké hodnoty, mají jak vystavené kusy, tak i prodej prostřednictvím těchto stránek svá specifika, se kterými si Vás zde dovolíme seznámit.

O KERAMICE CYRILA HANČLA

Každý jednotlivý výrobek nebo umělecké dílo, které můžete na těchto stránkách zakoupit, je originálem vytvořeným Cyrilem Hančlem. Každý kousek prošel od počátku do konce výroby výhradně jeho rukama. Při výrobě keramiky nepoužívá žádné formy nebo šablony. Jednotlivé kusy jsou si tedy vždy pouze podobné, nikdy nenajdete dva přesně stejné, a to jak tvarem, tak barvou. Glazury si autor různě míchá a i ty, které používá namíchané od výrobce mohou vycházet různě. Záleží na umístění v peci, vrstvě a mnoha jiných faktorech, které úplně neumíme ovlivnit.

Zakázková výroba keramiky je možná v případě objednání setů, nebo jednotlivých větších kusů (váza, salátová mísa apod.) Je však třeba vždy počítat s tím, že může dojít k odchylkám ve tvaru i barevnosti. Je tím ale zaručeno, že dostanete jedinečný originál!

Používáme pouze zdravotně nezávadné materiály, výhradně bezolovnaté glazury. Naše keramické výrobky byly úspěšně testovány z hlediska zdravotní nezávadnosti.

NÁKUP V E-SHOPU

Nabídku našeho e-shopu se snažíme co nejčastěji aktualizovat, stále však vznikají nové kousky a jiné se zase rychle vyprodávají i formou přímého prodeje. V případě, že jsme právě na trhu, většinou to bývá první sobota v měsíci, je e-shop na jeden či dva dny uzavřen. Pokud něco nutně potřebujete zakoupit, zastavte se za námi na trhu, nebo nám napište zprávu.

Objednávky odesíláme do 1–5 dnů od objednávky (osobní předání) nebo obdržení platby za zboží v případě zaslání přepravní službou. O odeslání Vás budeme informovat e-mailem nebo zprávou.

DOPRAVA

V současné době nabízíme tyto způsoby dopravy: ​

  • Zásilkovna na adresu (celá ČR)

  • doprava kurýrem nebo vlastním rozvozem po Praze

  • osobní vyzvednutí v našem ateliéru v Praze - Písnici (po předchozí dohodě)

  • osobní vyzvednutí v Praze u metra Hradčanská (po předchozí dohodě)

Veškeré výrobky je nutné zabalit s nejvyšší pečlivostí a ohledem na skutečnost, že jsou křehké a mohou se při přepravě snadno poškodit. Vzhled balení je podružný. Snažíme se o co největší využití recyklovaného materiálu. 

MOŽNOSTI PLATBY

Platba se provádí při nákupu platební kartou přes platební bránu PayU.

VRÁCENÍ A REKLAMACE

Podrobné všeobecné podmínky našeho obchodu si můžete stáhnout jako pdf zde.

Máte právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zboží.

V takovém případě nám po předchozím upozornění zašlete zboží zpět na adresu Cyril Hančl, Olšovická 106/15,
142 00 Praha 4–Písnice. Po obdržení nepoužitého zboží v bezvadném stavu Vám vrátíme peníze zpět na účet, který nezapomeňte přiložit spolu s písemným odstoupením od kupní smlouvy (vzor zde).

Náklady na dopravu k Vám ani zpět nevracíme. Zboží je nutné zabezpečit proti poškození.
Balík poškozený přepravou nebo zaslaný na dobírku nebude přijat.

Odstoupení není možné, pokud bylo zboží vyrobené na zakázku podle vašeho individuálního přání.

 

Vrátit ani reklamovat nelze zboží opotřebené jeho používáním či poškozené nevhodným zacházením.

Ačkoli je naše keramika poměrně pevná (kamenina), není odolná proti nárazům, vystavení mrazu a jiným extrémním podmínkám. Je určena na běžné používání v domácnosti.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Naše podmínky ochrany osobních údajů si můžete stáhnout zde.

AUTORSKÁ PRÁVA

Kupující bere uzavřením kupní smlouvy na vědomí, že díla a zboží vyobrazené na těchto stránkách, a dále veškeré fotografie a videa představují právními předpisy chráněné duševní vlastnictví jejich autorů. Kupující není oprávněn zhotovovat či nechávat zhotovovat kopie či napodobeniny zakoupeného zboží. Pro případ každého jednotlivého porušení kteréhokoli závazku uvedeného v tomto odstavci kupujícím se sjednává smluvní pokuta ve výši 50 000 Kč a povinnost k náhradě škody a nemajetkové újmy autora v plné výši.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Cyril Hančl

Olšovická 106/15

142 00 Praha 4–Písnice

​IČO: 76424952

info@cyrilhancl.com

bottom of page