V sobotu 4. září letos poprvé na Náplavce a 11.–12.9. opět v Berouně!

Máme velkou radost, že se letos poprvé opět podíváme na naši oblíbenou Náplavku! Na trhu na pražském Rašínově nábřeží nás můžete potkat první zářijovou sobotu, tedy 4.9. od 8 do 14 hodin.


A hned další víkend, 11.–12.9. se opět zúčastníme Hrnčířských trhů v Berouně. Stejně jako v červnu, stánků bude méně, takže opět v pohodě a bez tlačenic můžete nakupovat keramiku. Najdete nás tentokrát na našem starém místě před prodejnou galanterie, v sobotu od 8 do 18 a v neděli od 9 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás!


Prosíme Vás o dodržování všech opatření, za kterých se musí trhy konat. Jsou to především rozestupy 2 m (i při výběru zboží u stánku) a respirátor nebo zdravotnická rouška v případě, že není dodržen dvoumetrový rozestup. Na stánku pro Vás budeme mít dezinfekci na ruce.


Provoz e-shopu bude v době mezi 3.–15. zářím omezen, protože během trhů nedokážeme udržovat aktuální stav zásob a celkovou inventuru a aktualizaci e-shopu zvládneme udělat až po Berouně.


A ještě jedna informace závěrem. Pokud plánujete svým drahým, nebo i sobě, zakoupit naši keramiku k Vánocům a rádi byste objednali například sadu talířů, nebo jiné kousky vyráběné na zakázku, neváhejte moc dlouho s objednávkou, abychom ji stihli včas vyrobit. Uzávěrka vánočních objednávek bude letos na konci října.


logo Cyril Hančl Pottery