Plány na jaro

Je tu duben a my Vás srdečně zdravíme!

Zima skončila a ačkoli je v této nejisté době téměř nemožné cokoli plánovat, chceme se s Vámi podělit o naše jarní plány. Jsou to spíš takové představy, jak by to mohlo být, kdyby...Tak tedy ze všeho nejdříve bychom se chtěli vrátit na Náplavku. Trhy jsou od 17. dubna obnovené, ale míst je velmi omezený počet a tak musíme čekat, než se pro nás najde místo. Zatím bohužel žádný termín potvrzený nemáme.


Dalším trhem, kterého bychom se rádi zúčastnili, je Dyzajn market Jaro 2021. Aktuálně to vypadá, že by mohl proběhnout na pražském Výstavišti Holešovice už 8.–9. května!

Snad 12.–13. června by se pak měly konat berounské Hrnčířské a řemeslné trhy. Doufejme, že to vyjde a že tentokrát to bude opravdu v Berouně.


A také jedna skvělá zpráva – bylo nám sděleno finančním úřadem, že naše činnost není nijak omezena. Můžeme Vás tedy s radostí pozvat k nám do dílny a na zahradu, kde si můžete v klidu a bezpečně vybrat keramiku nebo sochu. Zavolejte nám, nebo napište a domluvíme se individuálně na vyhovujícím termínu Vaší návštěvy, my tady většinou jsme :-)


Náš e-shop je Vám také nadále k dispozici. Aktualizujeme, seč nám síly stačí. Po Praze rozvážíme většinou 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek, nebo podle dohody, také je možný osobní odběr s možností prohlídky ateliéru. Na ostatní adresy Vám keramiku pošleme DPD.


Krásné jaro! ❤️

Hančlovilogo Cyril Hančl Pottery