NOVINKY

Vážení a milí,

přejeme Vám vše dobré do nového roku a srdečně Vás zveme na výstavu keramiky a několika soch Cyrila Hančla nazvanou Z pálené hlíny, kamene a kovu v Galerii Muzea berounské keramiky v Berouně.

Vernisáž proběhne ve čtvrtek 13. ledna od 17 hodin a hudebně ji doprovodí na některý z vlastních originálních hudebních nástrojů zvukový umělec, sochař a hudebník Martin Janíček. Přijeďte, těšíme se na Vás!

Výstava potrvá do 4. března. Galerii Muzea berounské keramiky najdete v Berouně, v Zámečnické ulici č. 14.


Moc děkujeme všem, kdo jste o víkendu vážili cestu až k nám do Písnice a nakoupili u nás keramiku pro své drahé, nebo pro sebe ;-)


Příští týden zůstává nadále v provozu náš e-shop. Objednávky po Praze vám můžeme doručit osobně nebo si je u nás můžete vyzvednout až do čtvrtka 23.12.


Můžete se u nás také kdykoli od pondělí do čtvrtka zastavit a vybrat si na místě. Prosíme jen o zprávu předem, abychom vás očekávali.


Příjemný nedělní večer,

Lucie&Cyril
Vážení a milí,

rádi bychom Vás opět po roce pozvali do našeho ateliéru na adventní dny otevřených dveří, punč a nákupy keramiky. Zastavte se u nás v Písnici v sobotu nebo v neděli odpoledne mezi 13 a 19 hod. Budeme se těšit na setkání a popovídání s Vámi všemi.


A pokud by se vám to o víkendu nehodilo, dejte vědět a přijeďte klidně jindy, u nás můžete nakupovat až do 23. prosince. A kdyby