NOVINKY

Vážení a milí,

konečně Vás můžeme pozvat za naší keramikou ven na trh! Oblíbený Dyzajn Market se koná o víkendu 15.–16. května na pražském Výstavišti Holešovice. V sobotu i neděli bude otevřeno od 10 do 18 hod.

Moc se na Vás těšíme!


Prosíme Vás o dodržování všech opatření, za kterých se musí trhy konat. Jsou to především rozestupy 2 m (i při výběru zboží u stánku) a respirátor nebo zdravotnická rouška. Na stánku pro Vás budeme mít dezinfekci na ruce.


Náš e-shop v pátek 14.5. přestane přijímat objednávky, protože během trhu nedokážeme udržovat aktuální stav zásob. V pondělí 17.5., až keramiku vybalíme a spočítáme, eshop aktualizujeme a opět spustíme.


Aktualizace: dub 28

Je tu duben a my Vás srdečně zdravíme!

Zima skončila a ačkoli je v této nejisté době téměř nemožné cokoli plánovat, chceme se s Vámi podělit o naše jarní plány. Jsou to spíš takové představy, jak by to mohlo být, kdyby...Tak tedy ze všeho nejdříve bychom se chtěli vrátit na Náplavku. Trhy jsou od 17. dubna obnovené, ale míst je velmi omezený počet a tak musíme čekat, než se pro nás najde místo. Zatím bohužel žádný termín potvrzený nemáme.


Dalším trhem, kterého bychom se rádi zúčastnili, je Dyzajn market Jaro 2021. Aktuálně to vypadá, že by mohl proběhnout na pražském Výstavišti Holešovice už 8.–9. května!

Snad 12.–13. června by se pak měly konat berounské Hrnčířské a řemeslné trhy. Doufejme, že to vyjde a že tentokrát to bude opravdu v Berouně.


A také jedna skvělá zpráva – bylo nám sděleno finančním úřadem, že naše činnost není nijak omezena. Můžeme Vás tedy s radostí pozvat k nám do dílny a na zahradu, kde si můžete v klidu a bezpečně vybrat keramiku nebo sochu. Zavolejte nám, nebo napište a domluvíme se individuálně na vyhovujícím termínu Vaší návštěvy, my tady většinou jsme :-)


Náš e-shop je Vám také nadále k dispozici. Aktualizujeme, seč nám síly stačí. Po Praze rozvážíme většinou 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek, nebo podle dohody, také je možný osobní odběr s možností prohlídky ateliéru. Na ostatní adresy Vám keramiku pošleme DPD.


Krásné jaro! ❤️

HančloviAktualizace: dub 10

Zdravíme Vás v předvánočním čase!

Jsme moc rádi, že Vás i letos můžeme pozvat k nám na adventní punč a dny otevřených dveří! Přijeďte k nám v adventním čase od pátku do neděle, vždy odpoledne mezi 14 - 19 hod. a my Vás pohostíme naším domácím punčem a trochou cukroví, abychom Vám zpříjemnili nákup keramiky nebo třeba i nějaké sochy. Autor Vám k tomu rád něco poví, budete-li chtít.

Pokud by se Vám víkendy nehodily, nevadí, ozvěte se nám a domluvíme se na čase, který by Vám vyhovoval lépe.


Moc se na Vás těšíme, mnoho z Vás jsme byli zvyklí vídat pravidelně na Náplavce, která už je sice opět otevřena, ale s ohledem na současná pravidla konání trhů je preferován základní sortiment, tak tam už letos bohužel nezavítáme.


Jinak je tu pro Vás i nadále náš e-shop, který se snažíme aktualizovat ze všech sil. Při výběru neváhejte, jak víte, od každého výrobku máme většinou pouze několik kousků. Rozvoz po Praze v tomto období probíhá 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek.


Děkujeme, že Vás máme ❤️

Hančlovi


logo Cyril Hančl Pottery