Zdravíme Vás v předvánočním čase!

Jsme moc rádi, že Vás i letos můžeme pozvat k nám na adventní punč a dny otevřených dveří! Přijeďte k nám v adventním čase od pátku do neděle, vždy odpoledne mezi 14 - 19 hod. a my Vás pohostíme naším domácím punčem a trochou cukroví, abychom Vám zpříjemnili nákup keramiky nebo třeba i nějaké sochy. Autor Vám k tomu rád něco poví, budete-li chtít.

Pokud by se Vám víkendy nehodily, nevadí, ozvěte se nám a domluvíme se na čase, který by Vám vyhovoval lépe.


Moc se na Vás těšíme, mnoho z Vás jsme byli zvyklí vídat pravidelně na Náplavce, která už je sice opět otevřena, ale s ohledem na současná pravidla konání trhů je preferován základní sortiment, tak tam už letos bohužel nezavítáme.


Jinak je tu pro Vás i nadále náš e-shop, který se snažíme aktualizovat ze všech sil. Při výběru neváhejte, jak víte, od každého výrobku máme většinou pouze několik kousků. Rozvoz po Praze v tomto období probíhá 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek.


Děkujeme, že Vás máme ❤️

Hančlovi


We are very sorry that you did not find us on the usual Náplavka market in November. However, we are not idle at all and Cyril, as always, creates all beautiful ceramics. You can see and buy his pottery here in our e-shop, and we can send you the ceramics over by DPD or you can pick it up in our studio in Prague 4-Písnice. You can also make an appointment with us and come to choose personally to our workshop. Of course, we follow safety measures.

We hope that we will be able to invite you all to our traditional Christmas punch and open-door days in our workshop, where it will be possible to see and buy both ceramics and sculptures to please your loved ones. Keep your fingers crossed for us and stay well and healthy!
Vážení a milí,

moc nás mrzí, že nás v listopadu nenajdete na obvyklé Náplavce. My však vůbec nezahálíme a Cyril, jako vždy, tvoří samé krásné věci. Vy je můžete vidět a zakoupit buď na těchto stránkách v našem e-shopu, keramiku Vám buď pošleme, nebo si ji můžete vyzvednout u nás v dílně. Můžete se s námi také domluvit na schůzce a přijet si k nám vybrat. Bezpečnostní opatření samozřejmě dodržujeme.

Budeme doufat, že Vás budeme všechny moci pozvat na náš tradiční vánoční punč a dny otevřených dveří v naší dílně, kdy bude možné zhlédnout a zakoupit jak keramiku, tak i sochy a potěšit tak Vaše blízké. Držte nám palce a buďte zdrávi!

1/6
logo Cyril Hančl Pottery
CYRIL HANČL POTTERY & SCULPTURES | KERAMIKA A SOCHY

Olšovická 106/15, Praha-Písnice

+420 603 498 567

info@cyrilhancl.com

SOCHY

OBRAZY

© 2020 lu_hancl